Soustružník

  • Brno

Pracovní místo ( Soustružník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt e-mailem
Datum nástupu: od 1.1.2020 nebo dle dohody
Společnost DI industrial, spol. s r.o., zabývající se zakázkovou strojírenskou výrobou v oblasti výroby dílců, montážních podsestav elektronových mikroskopů, vakuových systémů i fyzikálních a laboratorních zařízení posiluje svou výrobní a technologickou základnu a hledá v současné době vhodného kandidáta na pozici SOUSTRUŽNÍK
Náplň práce: Výroba součástí dle technických výkresů a technologických postupů, Stanovení pracovního postupu, Příprava výrobního procesu - příprava seřízení stroje, nástroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů, Příprava programu stroje dle technického postupu a technického postupu a technické dokumentace, Průběžné měření vyráběných součástí, kontrola prvního kusu, Udržování pořádku na pracovišti.
Požadavky: Praxi v oboru soustružení - výhodou, Samostatnost (při seřizování stroje, odladění, úpravě programů...), Základní znalost programování výhodou, Znalost technické dokumentace, Pracovitost a spolehlivost, týmový přístup, Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Nabízíme
Stravenky v hodnotě 85 Kč, kurzy a školení, 4 dny volna navíc, flexi pasy, akce pro zaměstnance