Sociální pracovník/pracovnice pro mládež

  • Kraslice

Pracovní místo ( Sociální pracovník/pracovnice pro mládež ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazečů:
- telefonicky: 353 892 261, Po-Pá od 8:00 - 15:00 hod, paní Lenka Dolečková
- e-mailem: lenka.doleckova@clovekvtisni.cz

Náplň práce
" V našem Nízkoprahovém klubu i přímo v terénu budete pomáhat lidem ve věku 15-26 let, kteří se nedokáží dobře zorientovat ve své životní situaci;
" Vaším úkolem bude poskytovat pomoc těmto mladým lidem v různých oblastech; např. Pravidelná příprava do školy, hledání zaměstnání, volný čas, atd.
" Ale také budete pomáhat těm, kteří si nevědí rady v komunikaci s úřady, nezvládají platit své závazky nebo potřebují pomoc v oblasti bydlení.
" Budete také jejich mentorem a průvodcem v tíživých životních situacích

Požadavky
" Máte VŠ, VOŠ v oboru sociální práce (případně v dalších oborech dle §110 zákona č. 108/2006 Sb.) nebo VŠ vzdělání humanitního směru;
" uvítáme i čerstvého absolventa, rádi Vám pomůžeme se zaškolením;
" baví Vás práce s lidmi;
" nechybí Vám chuť a odhodlání vyrazit přímo do terénu, do domácností našich klientů;
" dosavadní praxe v sociální oblasti je velkou výhodou;
" uvítáme řidičský průkaz sk. B a uživatelskou znalost práce na PC.

Co Vám za to nabízíme?

" Nástupní plat od 21.000,- Kč/měsíc; osobní hodnocení po zkušební době
" nárok na 5 týdnů dovolené;
" flexibilní pracovní dobu;
" odbornou i lidskou podporu zkušených kolegů;
" pravidelné supervize;
" možnost dalšího vzdělávání a studijního volna;
" práci v sympatickém, dobře fungujícím týmu, kde se budete mít stále co učit a kde je možnost uplatnit svou kreativitu a přicházet s?novými nápady.

Pošlete svůj životopi