Řidič odtahové služby

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Řidič odtahové služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Čuláková Simona Mgr., tel.: 601 331 425, e-mail: culakova@dpkv.cz (8,00 - 16,00 hod)

Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. C + E
Vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou (možnost absolvování po nástupu do pracovního poměru)
Flexibilita, zodpovědnost, komunikativnost
Dobrý zdravotní stav
Směny: krátký - dlouhý týden, od 7 - 8 h do 16 h

Nabízíme:

Mzda cca 31.000,- Kč/měs.
Služební mobil
Benefity - viz zaměstnanecké výhody
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti
Nástup možný ihned
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu 6 měsíců, následně možnost prodloužení úvazku na dobu neurčitou.

Benefity:

5 týdnů dovolené
stravenky ve výši 90 Kč
příspěvek na penzijní připojištění
zaměstnanecké jízdné zdarma včetně benefitů pro rodinné příslušníky
zaměstnanecká cena nafty pro soukromá vozidla
příspěvky na kulturu, dovolenou, masáže
příspěvky pro děti na tábory, školy v přírodě apod.