Vedoucí střediska provozu lokálních zdrojů

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí střediska provozu lokálních zdrojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s. přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Vedoucí střediska provozu lokálních zdrojů"
Požadavky:
" Vzdělání SŠ/VŠ, technického směru strojní, elektro výhodou
" Praxe v oboru elektrotechnika, teplárenství, plynárenství, ZTI
" Výborná znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost práce v informačních systémech GIS, CRM výhodou
" Samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
" Důslednost a pečlivost
" Proaktivní přístup
" Aktivní řidič - průkaz sk. B
" Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
" Motivační dopis
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Řídí a organizuje práci týmu střediska provozu lokálních zdrojů
" Odpovídá za kompletní správu a zajištění provozu lokálních zdrojů
" Řídí proces efektivní výroby a dodávky tepelné energie odběrateli
" Vytváří podklady pro tvorbu provozních a investičních plánů a odpovídá za jejich plnění.
" Odpovídá za kompletnost a aktuálnost procesů oprav, údržby, servisu zdrojů
" Odpovídá za kapacitní řízení střediska provozu lokálních zdrojů, včetně realizace
externích zakázek a investiční výstavby
" Vyhodnocuje a kontroluje plnění nákladů na provoz lokálních zdrojů v souvislosti s finančním plánem střediska
" Vytváří a aktualizuje smluvní dokumenty v rámci provozovaných zdrojů
Nabízíme:
" Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připo