OBCHODNÍK, OBCHODNICE PRO DIVIZI KOVÁRNA A KALÍRNA

  • Opava

Pracovní místo ( OBCHODNÍK, OBCHODNICE PRO DIVIZI KOVÁRNA A KALÍRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO:Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, mob.: 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz
POŽADUJEME:
- VŠ vzdělání – strojírenského nebo ekonomického zaměření.
- Výbornou znalost anglického jazyka pro ústní i písemnou komunikaci s klienty podmínkou.
- Výbornou znalost práce na PC (MS Office, SAP EP / IFS výhodou).
- ŘP sk. B.
- Orientaci ve strojírenských technických výkresech.
- Výborné komunikační a argumentační schopnosti, pečlivost.
- Aktivní přístup, samostatnost.
- Ochotu účastnit se zahraničních služebních cest.
NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
- Týden dovolené navíc, závodní stravování, očkování proti chřipce.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik.
- Poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity.
- Sportovní a společenské akce společnosti.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Analyzuje obchodní zakázky.
- Eviduje poptávky, nabídky a zakázky.
- Koordinuje zahájení a průběh nových zakázek.
- Odpovídá za plánování zakázek do SAP.
- Odpovídá za splatnost pohledávek.
- Odpovídá za řádné vedení dokum. zakázek.
- Odpovídá a zpracování cenových kalkulací zakázek.
- Odpovídá za řízení reklamací.
- Provádí ostatní práce dle příkazu nadřízeného.
- Provádí tvorbu a plnění obchodního plánu.
- Provádí vyhledávání zákazníků.
- Zajišťuje vyhledávání zákazníků.
- Zajišťuje komunikaci se zákazníkem.
- Zajišťuje účast na veletrzích a výstavách.
- Řídí projekty divize Kovárna a kalírna.