personalista, mzdová účetní

  • Sousedovice

Pracovní místo ( personalista, mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oblastní charita Strakonice hledá pracovníka na pozici Personalista, mzdová účetní
(Vystavuje pracovní smlouvy vč. dodatků a příslušné dokumenty při příjmu nových zaměstnanců. Vede osobní spisy zaměstnanců v souladu s vnitropodnikovými předpisy. Eviduje zaměstnance. Zpracovává mzdy v programu Duel. Komunikuje s OSSZ, zdravotními pojišťovnami a FÚ.)
Požadujeme:
- Bezúhonnost, empatie, komunikační schopnosti.
- Minimální praxe v oboru 3 roky.
- Vzdělání: Minimálně střední ekonomická škola
Úvazek 4 hod/den
Nástupní mzda 10 500 Kč
Pravidelná pracovní doba
Nástup v lednu 2020
Místo výkonu práce Sousedovice
Kontakt: Sousedovice 40, 386 01 Strakonice
Bližší dotazy na tel: Tel: 777 887 158
Nabízené výhody: možnost stravování, stravenky, týden dovolené navíc.

Životopisy zasílejte e-mailem na adresu: reditel@strakonice.charita.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.