** Dělník/dělnice pěstitel/ka kvalifikovaný pracovník/pracovnice pro pěstění a o

  • Rumburk

Pracovní místo ( ** Dělník/dělnice pěstitel/ka kvalifikovaný pracovník/pracovnice pro pěstění a o ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PROBĚHNE DNE 15.1.2020 OD 9:00 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI NA ÚŘADU PRÁCE RUMBURK
a DNE 30.1.2020 OD 9:00 HODIN V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI B NA ÚŘADU PRÁCE DĚČÍN

[] Místo výkonu práce: lesní porosty v okrese Děčín

Požadavky:
Pracovník musí splnit jednu ze tří následujících podmínek:
1/ a) mechanizátor lesní výroby nebo
b) vyučení v jiném oboru + ověření orientace v problematice lesnictví nebo
c) praxe v lesnických činnostech (doložit potvrzením od jiného zaměstnavatele nebo čestným prohlášením zaměstnance) + ověření orientace v problematice lesnictví
dále pak:
2/ 100% zdravotní stav, před uzavřením pracovního poměru vstupní lékařská prohlídka závodním lékařem, kategorie práce 2 z důvodů zátěže chladem, teplem, celková fyzická zátěž, pracovní poloha, práce s biologickými činiteli, celodenní pobyt v lesním porostu

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Kontakt:
osobní jednání na adrese Jiříkovská č.p. 913/18, Rumburk 1, 408 01 Rumburk - dostavit se s životopisem v pracovní dny mezi 8:00 až 9:00 hod. Případně zaslat e-mail na uniles@uniles.cz