referenta/ka ochrany přírody a krajiny oddělení ochrany přírody a krajiny odboru

  • Brno

Pracovní místo ( referenta/ka ochrany přírody a krajiny oddělení ochrany přírody a krajiny odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
referenta/referentky ochrany přírody a krajiny oddělení ochrany přírody a krajiny odboru životního prostředí
Místo výkonu práce: detašované pracoviště Hodonín, Štefánikova 28
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: 1. 2. 2020 - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny především na území okresu Hodonín, komplexní péče o zvláště chráněná území a lokality soustavy Natura 2000, vydávání aktů ve správním řízení, tvorba podkladů pro rozhodování orgánů kraje a podkladů pro rozvojové koncepce, studie, plány a programy kraje, výkon dozorové, kontrolní a metodické činnosti vůči obecním úřadům. Zajišťování výkonu státní správy podle zákona o krajích, zákona o ochraně přírody a krajiny, zákona o obchodování s ohroženými druhy volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin a všech prováděcích předpisů a vyhlášek s nimi souvisejícími.
Kontaktní pracovník: Mgr. Petr Mach, vedoucí oddělení ochrany přírody a krajiny odboru životního prostředí, telefon 541 651 530.
Požadujeme:
˘ potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
˘ studijní obor: nejlépe přírodovědný, biologie, zoologie, botanika, lesnictví, zemědělství, ochrana životního prostředí
˘ znalosti oboru: předpisy na úseku ochra