Obchodní zástupce

  • Zákupy

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost PALETY ZAVŘEL je výrobcem dřevěných obalů jako jsou palety, bedny, víka a další. Jsme stabilní, moderní a dynamicky se rozvíjející firma a hledáme pro svůj tým zdatného obchodního zástupce.
Náplň práce:
- hledání nových akvizičních příležitostí a získávání nových obchodních partnerů v segmentech dřevěné obaly a stavba.
- vedení obchodních jednání
- aktivní prodej dřevěných obalů
- aktivní prodej stavebního řeziva a plošných materiálů
- osobní jednání se zákazníky, analýza potřeb, reporting
- zodpovědnost za výsledky
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- uživatelská znalost práce na PC
- orientace na zákazníka a jeho potřeby
- zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány
- skvělé komunikační dovednosti
- kreativita, aktivní přístup, samostatnost, časová flexibilita
- samostatná, pečlivá a spolehlivá osoba
- výhodou znalost NJ a AJ.
Nabízíme:
- motivující provizní systém
- práci v dynamickém týmu
- časovou nezávislost
- home office
- bonusy závislé na výsledcích
Místo pracoviště: ČR