Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví

  • Brno

Pracovní místo ( Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabídky s přehledem vzdělání a dosavadní praxe, zasílejte na výše uvedenou adresu nebo na e-mail: sekretariat@chpr.szu.cz do 31. 12. 2019. Nabídky budou posouzeny s ohledem na zamýšlenou pracovní činnost a pouze v případě, že budou odpovídat požadavkům, budou uchazeči kontaktováni a pozváni k osobnímu jednání.
Předpokládaný nástup: 01-02/ 2020
Upozornění:
Osloveni budou pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.
Platové rozmezí od 20.720,- Kč do 37.250,- Kč dle délky praxe a zařazení jako zdravotnický/nezdravotnický pracovník.

Pracovník pro vědeckou a odbornou práci v oblasti výživy
Požadavky:
VŠ -- medicinské/zemědělsko-potravinářské vzdělání a titul PhD. je výhodou, ale ne podmínkou primární znalost problematiky výživy a sekundárně i bezpečnosti potravin
znalost výpočetní techniky - zpracování dat v databázi (např. Access)
schopnost pracovat s datovými soubory, základní znalost statistiky - Excell,
Statistica, atd.
znalost anglického jazyka (zapojení do mezinárodních grantů)
schopnost rychle se adaptovat na nové úkoly, publikační dovednosti
příjemné vystupování, ochota cestovat, flexibilita