Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hotel Mědínek Old Town Kutná Hora *** hledá zkušeného a svědomitého pracovníka na pozici RECEPČNÍ.
Náplň práce: check-in a check-out hostů, příprava a kontrola účtů a rezervací, zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace, komunikace s klienty, concierge služby, 12h směny, krátký - dlouhý týden, administrativní úkony spojené s chodem hotelu.
Požadujeme: praxe na obdobné pozici vítána, reprezentativní vystupování, samostatnost, spolehlivost a ochota, komunikativní znalost AJ a dalších jazyků výhodou, ochotu pracovat na dvousměnný provoz.
Nabízíme: zázemí stabilního zaměstnavatele, krátký/dlouhý týden, motivující mzdové ohodnocení, přátelský kolektiv, personální stravování. Místo vhodné pro OZZ.
V případě zájmu pište na uvedený email.