Externí technický prodejce (m/ž)

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Externí technický prodejce (m/ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Schilhabel Petr, e-mail: personal@ibs-scherer.de
IBS Scherer je přední prémiový výrobce a dodavatel zařízení na čištění dílů a odmašťování povrchů, jakož i speciálních čističů "Made in Germany".

Již 50 let přesvědčuje IBS v údržbě, ve výrobě a zhotovování ve všech oborech kompletními řešeními pro průmyslové čištění povrchů a údržbu šetrnými k životnímu prostředí. Osvědčená technologie IBS se úspěšně používá po celé Evropě.

Za účelem posílení našeho obchodního týmu v České republice hledáme na pozici

Externí technický prodejce (m/ž) pro oblast prodeje v Karlovarském kraji
pro prodej technických produktů pro dílny všeho druhu a průmyslové závody.

K vašim úkolům bude patřit aktivní rozvíjení stávajících vztahů se zákazníky, získávání nových zákazníků a poradenství v souvislosti s produkty a aplikační technikou a předvádění produktů přímo u zákazníka, v relevantních odvětvích v oblasti prodeje na území České republiky.

Očekáváme:
radost z prodeje a z jednání se zákazníky
v ideálním případě zkušenosti s přímým prodejem technických produktů
komunikační a prezentační schopnosti a suverénní vystupování
vysokou ochotu cestovat
práci zaměřenou na zákazníka a na úspěch

Nabízíme:
silnou značku a 50 let zkušeností s podnikáním
vynikající šance na rozvoj a jisté pracovní místo v rodinném podniku zaměřeném na budoucnost
plat podle dosažených výsledků včetně sociálních benefitů
nejlepší know-how v oboru díky dlouholeté mezinárodní činnosti
nejmodernější komunikační techniku
školení v oblasti produktů a prodeje a profesionální mentoring

Vydejte se spolu s námi novými cestami