Strážný/strážná justiční stráže při Krajském soudu v Ústí nad Labem

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Strážný/strážná justiční stráže při Krajském soudu v Ústí nad Labem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Krajský soud v Ústí nad Labem.
Požadavky na uchazeče: předpoklady k přijetí uvedené v § 13 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů: bezúhonnost, občan ČR starší 18-ti let, zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost, způsobilý k právním úkonům.
Požadujeme: uživatelskou znalost PC (MS WORD, EXCEL).
Nabízíme: platové ohodnocení dle přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 336/2019 Sb., náborový příspěvek 75.000,- Kč, 30 dní dovolené, možnost rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, příspěvek na rekreaci, penzijní připojištění, stravování formou stravenek, nástup možný ihned po ukončení přijímacího řízení. Po úspěšném absolvování služební zkoušky zařazení do služebního poměru na dobu neurčitou.
Kontaktní údaje: Ing. Jitka Špátová, tel. 416 720 155, mail: JSpatova@vez.ltm.justice.cz