Ředitel/ka technického úseku

  • Děčín

Pracovní místo ( Ředitel/ka technického úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Krokova 767/6, 405 02, Děčín 1

Společnost Karned Tools s.r.o. vyvíjí a vyrábí nástroje na obrábění kovů a speciální nástroje. Držíme krok se světovými jedničkami na trhu a v roce 2010 jsme získali titul Úspěšná firma od Národní ceny kvality ČR. V současné době hledáme vůdčí osobnost do technického úseku, která posune náš tým, výrobky a prestiž naší společnosti zas o něco výš.

Co vás čeká:
* strategické řízení technického úseku
* vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků - konstruktérů, technologů, programátorů CNC
* zajištění vývoje nových výrobků a vyhledávání nových technologií ke zvýšení efektivity výroby
* optimalizace postupů a procesů z hlediska produktivity a kvality
* sledování vývoje techniky a technologií u konkurence
* rozbory a reporting vedení společnosti

Požadujeme:
* všeobecný přehled v oblasti obrábění, nástrojů na obrábění
* přechozí praxe na manažerské pozici min. 5 let
* zkušenosti s vedením lidí, koučováním, motivováním
* schopnost plánování a organizování práce ve svěřeném úseku
* pokročilý uživatel PC (zejm. MS Excel)
* komunikativní Aj nebo Nj
* znalost čtení výkresové dokumentace
* technický a analytický typ
* proaktivní a komunikativní osoba
* ŘP sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět:
* praxe v ERP Helios

Nabízíme:
Práce v zázemí silné a stabilní české společnosti, finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta, přátelský kolektiv, pružná pracovní doba, příspěvek na důchodové připojištění až 1.500 Kč, dotované závodní stravování, prázdninový a vánoční bonus, odměna za pl