Sociální pracovník/ce v sociálních službách

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: sociální pracovník/ce v sociálních službách - terénní pracovník/ce
Jedná se o terénní a ambulantní služby.
Požadavky:
podmínkou řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost,, výhodou vzdělání dle Zákona o sociálních službách a zkušenost s lidmi s duševním onemocněním
Nabízíme:
smysluplnou práci, podporu při vzdělávání
Možnost zkráceného i plného pracovního úvazku.
Nástup ihned. Mzda: 20 000,- Kč
Kontakt:Rohlena Jan Mgr. DiS., tel.: 608 050 626 v pracovní dny, e-mail: info@lomikamen.cz
Kontaktní den čtvrtek. Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt předem !!!
Místo výkonu práce: okres Příbram