Údržbář, řidič motorových vozidel

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Údržbář, řidič motorových vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: Manuální zručnost, bezúhonnost, zodpovědnost, aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce a řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
Charakteristika pracovní pozice: Drobné opravy a údržba budov ve správě organizace, údržba zeleně.
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), v případě vzájemné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme: Závodní stravování, 25 dní řádné dovolené, systém motivačního oceňování, poukaz na rekreaci
Své životopisy s označením "Údržbář - řidič" zasílejte do 24.11.2019 na e-mail: asistent@ssmcl.cz nebo osobně či písemně na adresu Sociální služby města České Lípy, p.o., Školní 2213, 470 01 Česká Lípa
Vybraní uchazeči budou nejpozději dne 26.11.2019 kontaktováni a pozváni na osobní pohovor.