Kontroloři kvality

Pracovní místo ( Kontroloři kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Sztefek Radek, tel.: 777 415 121,
e-mail: sztefek.r@gmail.com.
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 777 415 121 (životopis s sebou) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: sztefek.r@gmail.com.

Náplň práce:
Vizuální i mechanická kontrola automobilových dílů, plastových dílů, kontrola jejich kvality výroby, třídící práce, sortování.
Možné pracovní vycestování do jiného města (po zkušební době, hradi firma).

Pracovní doba:
Směny 12 hod, ranní 6:00 - 18:00 hod/ noční 18:00 - 6:00 hod.

Požadavky:
Nutné nenáročné oční testy od očního lékaře:
1 - vidění na blízko: čtení textu ze vzdálenosti min 30cm, schopnost číst Jagerův test č 1, popřípadě text velikosti 4,5 bodu jedním okem,
2 - test barvocitu na viditelném spektru barev.