SALES AND MARKETING MANAGER

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SALES AND MARKETING MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: HR Director tel: 353 206 405, HR@imperial-group.cz

Do našeho profesionálního týmu hledáme samostatného, asertivního a zodpovědného člověka, který není zvyklý čekat na pokyny, hledá proaktivně nová řešení a nespokojí se s průměrem. Nabízíme šanci plně se realizovat v oblasti hotelnictví a lázeňství.

SALES AND MARKETING MANAGER/ka senior

Požadujeme:
SŠ vzdělání, VŠ výhodou - obor marketing a obchod
požadována praxe v oboru, praxe v oblasti cestovního ruchu výhodou
velmi dobrá znalost PC, MS Office
komunikační znalosti NJ,AJ, RJ
komunikační a prezentační dovednosti
kreativitu a tvůrčí myšlení, samostatnost a systematičnost
loajalitu a týmového ducha
odolnost vůči stresu, asertivní chování
schopnost definovat a řešit problémy

Nabízíme:
zajímavé mzdové ohodnocení - mzda dohodou
mobilní telefon a notebook
placené zdravotní volno "Sick Days"
zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
příjemné a moderní pracovní prostředí
možnost dalšího profesního vzdělávání

Náplň práce:
plánuje a realizuje obchodní a marketingový plán, vede tým
komunikuje s obchodními partnery a klienty - telefonicky, mailem, osobně,
připravuje a realizuje aktivity pro zvýšení prodeje,
připravuje a realizuje marketingové strategie prodeje nových produktů,
získává nové klienty a pečuje o klienty stávající,
samostatně vede obchodní jednání,
vyhledává příležitosti na trhu,
získává informace o potenciálu trhu, konkuren