RECEPČNÍ 5* hotelu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( RECEPČNÍ 5* hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Vedoucí recepce, tel: 353 203 114, HR@imperial-group.cz

Hotel Imperial Karlovy Vary hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici:

HOTELOVÁ/Ý RECEPČNÍ

Pracovní náplň:
zajištění služeb spojených s příjezdem, ubytováním a odjezdem hosta
zajištění dalších služeb dle přání hosta
podpora prodeje služeb hotelu

Nabízíme:
placené zdravotní volno "Sick Days"
vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
celodenní strava za 30,- Kč z kvalitních surovin připravované kuchaři 5* hotelu
příjemné a moderní pracovní prostředí
další profesní vzdělávání

Požadujeme:
SŠ s maturitou
certifikát ČNB výhodou
znalost práce na PC
znalost RJ, AJ na komunikační úrovní, NJ výhodou
příjemný vzhled a vystupování
pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, trestní bezúhonnost

Pracovní podmínky:
pracovní doba 6:30 - 19:30 a 19:00 - 7:00 nepřetržitý provoz

Místo výkonu práce: Hotel Imperial https://www.spa-hotel-imperial.cz/cz/
Kontakt: Vedoucí recepce, tel: 353203114, HR@imperial-group.cz