Vedoucí pracovník pro technické středisko

  • Ostrov

Pracovní místo ( Vedoucí pracovník pro technické středisko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Dušková Jitka Bc., tel.: 353 301 222, e-mail: duskova@konceptfast.cz

Hledáme do našeho týmu schopné kandidáty na vedoucí pozici pro nově budované technické středisko.
Požadujeme:
Vzdělání min. SŠ - nejlépe ekonomického směru.
Zkušenosti s vedením kolektivu.
Zkušenosti s poskytováním zákaznického servisu - výhodou.
Obchodní dovednosti.
Orientace v základních ekonomických otázkách, legislativě.
Dobré komunikační dovednosti.
Analytické myšlení (schopnost přesného vyhodnocování a rozhodnutí).
Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, schopnost řídit a motivovat podřízené, časová flexibilita.
Orientace v oblasti měření a regulace, technické myšlení.
Práce s PC.
Řidičský průkaz sk.B.
Vaše práce:
Vedení a motivace týmu.
Odpovědnost za činnosti svěřeného úseku.
Spolupráce na přípravě obchodně-finančního plánu.
Sledování plnění úkolů a hospodářského výsledku svěřeného úseku.
Vyhodnocování provozních a investičních potřeb ve svěřené úseku.
Nabízíme:
Zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti.
Služební mobilní telefon.
Firemní vzdělávání a školení.
Možnost zaměstnání na dobu neurčitou.
Nástup: ihned nebo dle dohody

Prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu na e-mailovou adresu: duskova@konceptfast.cz.

Stabilní zázemí společnosti, služební mobilní telefon.