ČÍŠNÍK/SERVÍRKA V.I.P. restaurace

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK/SERVÍRKA V.I.P. restaurace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: FB Manager, tel.: 353 207 002, , e-mail: HR@imperial-group.cz

Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici:

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA VIP restaurace

Kontakt: FB manager, tel: 353 203 750, HR@imperial-group.cz

Pracovní náplň:
příprava a aranžování místností a tabulí
přijímání a usazování hostů, poskytování rad při výběru pokrmů a nápojů
přijímání objednávek
servírování a vydávání pokrmů a nápojů
dokončování přípravy jídel u stolu (např. flambování, tranšírování apod.)
ošetřování a nalévání nápojů
účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí

Nabízíme:
placené zdravotní volno "Sick Days"
vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
celodenní personální strava za 30,- Kč
příjemné a moderní pracovní prostředí
ubytování

Požadujeme:
vyučení v oboru
praxe výhodou
cizí jazyky výhodou - AJ, NJ či RJ
příjemný vzhled a vystupování, spolehlivost, trestní bezúhonnost

Pracovní podmínky:
pracovní doba turnusové směny á 12h