Učitel/ka mateřské školy

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Učitel/ka mateřské školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení na pracovní pozice proběhne dne 17.12.2019 od 15.30 hodin.

Místo výkonu práce: Sukova 1174/1, 400 03 Ústí nad Labem
Hledáme plně kvalifikovanou učitelku/učitele pro předškolní vzdělávání (dle zákona o pedagogických pracovnících).
Požadujeme: kladný vztah k dětem, trpělivost, empatii, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, kreativitu, chuť učit se nové věci, flexibilnost, respektující přístup, psychickou otužilost, schopnost pracovat v týmu. Výhodou je hra na hudební nástroj, výtvarné, hudební a pohybové aktivity.
Nabízíme: podnikové stravování - příplatek na stravování, FKSP.

Kontakt: e-mailem - reditelkamsstrekov@volny.cz