RECEPČNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

RECEPČNÍ
- PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Požadujeme: min. ukončené SŠ vzdělání s maturitou, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů, ne starším než 3 měsíce, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), samostatnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost pracovat samostatně i v týmu, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.
- Náplň práce: obsluha telefonní a rozhlasové ústředny, zajišťování doručování a provádění úkonů prostřednictvím datových schránek, předarchivní péče o dokumenty, kompletní chod podatelny - evidence odchozí a došlé pošty, zajišťování doprovodů klientů do zdravotnických zařízení, odemykání a zamykání budov, obsluha EPS
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; práci s úvazkem 1; příjemné pracovní prostředí, jednosměnný nerovnoměrně rozvržený pracovní režim 40hod týdně PO-NE, denní směny 11,50hod,příplatky za svátky, soboty a neděle, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; po zapracování osobní příplatek až do výše 7 000,-Kč ; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím, další benefity do výše 10 000,-Kč, týmové akce.
- Příjem přihlášek do 30.11.2019
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pondělí - pátek; 8:00 - 15:00), kontaktní osoba: Páralová Lenka, tel.: 725 926 089, e-mail: lparalov@ddhk.cz