Vedoucí dílny - oprava nákladních vozidel

Pracovní místo ( Vedoucí dílny - oprava nákladních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce je: Boehmerstrasse 28, 93437 Furth im Wald.
Požadujeme: praxi na pozici vedoucího dílny, zkušenosti s vedením pracovního týmu, znalost problematiky opravárenství autopřepravníku (zkušenosti se značkami Iveco a Mercedes, diagnostikou vozidel, autoelektrikou a hydraulikou výhodou), komunikativni znalost německého jazyka, řidičský průkaz sk. B , C, E, uživatelská znalost práce na PC, aktivní přístup k práci, pracovní nasazení, zodpovědnost, pečlivost, schopnost učit se novým věcem a časovou flexibilitu.
Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr, německou pracovní smlouvu na dobu určitou s možností jejího prodloužení, nadstandardní platové ohodnocení, vyřízení dětských přídavků cca 204 € měsíčně na dítě, 24 dní dovolené, nástup možný ihned, místo výkonu práce v blízkosti CZ hranice.
Životopisy v německém a českém jazyce zasílejte na níže uvedený e-mail.