NÁKUPČÍ

  • Střítež

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Vystavování cenových poptávek, nákupních objednávek a jejich sledování. Komunikace a jednání s dodavateli, prezentace společnosti v rámci jednání. Práce s výkresovou dokumentací a technickými podklady v rámci příprav objednávek. Komunikace se skladem a výrobou pro zajiištění plynulosti dodávek materiálu.

Požadujeme:
SŠ vzdělání nejlépe v oboru strojírenství nebo elektro
Znalost anglického jazyka - aktivně
Práce s počítačem (MS Office)
Praxe v oblasti nákupu nebo prodeje výhodou
Orientace v technické dokumentaci
Řidičský průkaz skupiny B
Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost při práci
Nabízíme:
Jednosměnný provoz
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Práce na plný úvazek
Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
Možnost seberealizace - odborný a profesní růst
Odpovídající platové ohodnocení
Příspěvek na stravování
Jazykové a další vzdělávací kurzy
Firemní benefity (dovolená navíc,….)

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy,….

První kontakt e-mailem: zdenka.mala@tedom.com