PROJEKTANT

  • Brno

Pracovní místo ( PROJEKTANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na email: nejedla@ekolbrno.cz

Náplň práce
• Návrh technického řešení projektů (turbíny, kotle..)
• Příprava a zpracování podkladů autorizovaných projektantů a zakreslování technických výkresů
• Úpravy a změny výkresové dokumentace
• Vypracování technických specifikací, jejich optimalizace
• Jednání se zákazníky – technická specifikace, realizace přejímek

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství
• Časová flexibilita
• Znalost čtení technické dokumentace, výkresů, schémat a zapojení
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na penzijní, životní pojištění
• Možnost výuky AJ nebo Čínského jazyka zdarma
• Zajímavou a samostatnou práci
• Po půlroční době určité následuje prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno