Strážní justiční stráže

  • Cheb

Pracovní místo ( Strážní justiční stráže ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vězeňská služba ČR - Věznice Plzeň nabízí možnost přijetí do služebního poměru příslušníka Vězeňské služby ČR na služební místo: STRÁŽNÝ/Á JUSTIČNÍ STRÁŽE u Okresního soudu v Chebu. Místo výkonu práce: Lidická 1066/1, 350 02 Cheb. Služební poměr na dobu určitou (3 roky s 6-měsíční zkušební dobou) - po úspěšném vykonání služební zkoušky doba neurčitá. Nástup možný po absolvování přijímacího řízení (nejdříve od 1.11.2019). Pracovní doba: Po-Pá (ranní směna, odpolední směna). Požadujeme: bezúhonnost, střední vzdělání s maturitní zkouškou, fyzická, zdravotní a osobnostní způsobilost pro výkon služby. Nabízíme: služební příjem dle zákona č. 361/2003 Sb., ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 304/2018 Sb. (od 24.220,- hrubého bez započitatelné praxe), 6 týdnů dovolené, náborový příspěvek 100.000,- Kč, lékařská péče, benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb, po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek po skončení služebního poměru, využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice, stabilní zaměstnání. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky anebo e-mailem.

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací:
Věznice Plzeň
Personální oddělení
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380 (Mgr. Linda Foldová), e-mail: lfoldova@vez.plz.justice.cz