STRÁŽNÝ/Á

  • Raspenava

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ/Á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- dobrý fyzický stav (zdravotní omezení nemusí být překážkou pro výkon práce)
- komunikativní zdatnost, dobré vystupování, ochota pracovat na směny, SOU (vyučen-vyučena)
- osvědčení o kvalifikaci strážného s možností doplnění kvalifikace
Nabízíme:
- důkladné zaškolení na daném objektu
- práci na HPP
- jistotu stabilní rodinné firmy
- práce v uniformě
Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné či v invalidním důchodu.
- úvazek 37,5 hod/týdně , 102,80 Kč/hod
Jsme firma z České Lípy, tak žádáme uchazeče, aby nenavštěvovali pracoviště, ale aby kontaktovali naše personální oddělení, musí si dojednat schůzku, případně pohovor u nás v České Lípě, ulice 5. května, HENIG security servis s.r.o.
Kontakt na personální oddělení: sl. Hebelková Jana, tel. 731411682, Poláková Ivana, tel. 778411785, personalni@henig.cz