RECEPČNÍ

  • Opava

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Skolková Michaela, životopis na e-mail: skolkova@pouba.cz
Hledáme usměvavou, komunikativní, spolehlivou, pečlivou a samostatnou kolegyni nebo kolegu na hotelovou recepci. Požadujeme příjemné jednání s hosty v českém a anglickém jazyce. Hotelový provoz pondělí - neděle, včetně svátků.
Nabízíme práci v příjemném a přátelském prostředí. Budete mít možnost procvičit si své jazykové znalosti v praxi. Ideální příležitost pro ty, kteří rádi komunikují s lidmi, jsou časově flexibilní a pracují zodpovědně a rádi .
Hlavní náplní je přijímání rezervací, ubytování hostů, vystavování účtů, zápisy do databáze, poskytování informací hostům.