SKLADNÍK, SKLADNICE

  • Turnov

Pracovní místo ( SKLADNÍK, SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naplň prace

. Přijem, výdej a kontrolování zboží na skladech
. Vyskladňování a vychystávání zboží dle objednávek
. Evidování skladového zboží
. Nakládáni zboží do přepravních aut
. Práce s VZV a paletovym vozíkem
. Práce v jednosměnném provozu

Požadujeme

. Vyučení
. Výhodou - osvědčeni na manipulačni vozíky a zkušenosti práce se čtečkou čárových kódů.
. Ochotu pracovat v týmu
. Spolehlivého kolegu, kolegyni se zájmem o vykonávanou práci
. Dobrý zdravotni stav - fyzická zdatnost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

. Práci v modernich prostorách
. Motivujici finanční ohodnocení
. Zázemi české stabilní výrobni společnosti
. Dotované stravování v závodní jídelně
. Finanční přispěvek na volnočasové aktivity formou benefitních karet
. Příspěvek na penzijni pojištění
. Slevy na firemni výrobky
. Dovolená 25 dní
. Zajištění vzdělávacích kurzů na danou profesi

noví pracovníci dostávají nejprve smlouvu na dobu určitou a až když se osvědčí, přechází pracovní poměr na dobu neurčitou

pracovní doba Po- Pá od 6,15 h do 14,15 h nebo 14,15 až 22,15 hodin

Nástup možný ihned po absolvování pohovoru a "Vstupní prohlídky".