Podpora nákupu a prodeje s Angličtinou v kombinaci s jedním z dalších jazyků: Fr

Pracovní místo ( Podpora nákupu a prodeje s Angličtinou v kombinaci s jedním z dalších jazyků: Fr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

33230 Nákupčí
ZamK
Pracoviště: Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava
Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě, e-mailem.

Pracovní náplň:
- Naplnění požadavků nákupu, zajištění informací dodavatelům i nákupčím
- Denní podpora nákupního a prodejního procesu v uživatelském systému (e-tool)
- Komunikace s obchodními partnery, specifikace a zaznamenání jejich požadavků.
- Vyhledávání nových dodavatelů a komunikace se současnými dodavateli
- Propojování nákupních požadavků s existujícími kontrakty a preferovanými odběrateli
- Vyžadování cenových nabídek a analyzování těchto nabídek z pohledu cen, kvality, dodacích termínů aj.
- Vyjednávání podmínek a změny podmínek nákupů
- Udržování dobrých vztahů s dodavateli, udržování dobrých vztahů uvnitř firmy a denní řešení vzniklých situací
- Reporting a analýzy svěřené oblasti

Požadujeme:
- Minimálně 1 rok zkušeností v podpoře zákazníků nebo nákupu
- Výbornou znalost ústní i písemné Angličtiny a dalšího jazyku: Španělština, Francouzština, Portugalština nebo Ruština.
- Plnou znalost počítačových dovedností s dobrou znalostí MS Excell a PowerPoint.
- Chuť pracovat s lidmi.
- Dovednost orientovat se na detail.

Nabízíme:
- Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70,- Kč/odpracovaný den (získáte až 1.500,- Kč v čistém ke mzdě navíc).
- 25 dnů dovolené + 3 dny placeného volna navíc (tzv. sick days).
- Řadu dalších zaměstnaneckých výhod (mezi nejoblíbenější patří výhodné tarify mobilního operátora i pro vaše blízké, dotovaná Multisportkarta, příspěvek na penzijní pojištění, pitný režim v podobě osobních balíčků, slevové p