Výzkumná sestra

  • Brno

Pracovní místo ( Výzkumná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Nabízíme:
- práci výzkumné sestry v malém kolektivu
- příjemné moderní pracovní prostředí s kvalitním zázemím pro zaměstnance
- práci na plný úvazek v jednosměnném provozu
- smysluplnou práci v zajímavém oboru
Co bude Vaší pracovní náplní:
- komunikace s pacienty
- realizace běžných i nadstandardních zdravotních výkonů
- odběr biologického materiálu, aplikace injekcí, infuzí apod.
- provádění výkonů v rámci klinických hodnocení: evidence pacientů, vyšetření, odběry biologického materiálu, aplikace nových hodnocených léčivých přípravků
- sběr dat, jejich zpracování a archivace
- příprava nových protokolů
- podpora při administraci klinického hodnocení, při sestavování reportů
- podpora při přípravě prezentací a statistických dat
- komunikace s etickými komisemi apod.
Požadujeme:
- min. středoškolské zdravotnické vzdělání, obor všeobecná sestra
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- praxi ve zdravotnictví min. 5 let
- zkušenosti s prací na klinických hodnoceních výhodou
- znalost práce na PC, MS Office, MS Windows
- ochotu a schopnost učit se novým věcem
- schopnost týmové i samostatné práce
- komunikativnost a příjemné vystupování
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- loajalitu a diskrétnost
- organizační schopnosti, samostatné myšlení a rozhodování
- trestní a občanskou bezúhonnost
- časovou flexibilitu
- zdravotní způsobilost
- dobrou znalost anglického jazyka
- znalost německého jazyka, ev. dalšího jazyka výhodou
Volné místo výzkumná sestra pro lokalitu Brno.