SPRÁVCE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

  • Liberec

Pracovní místo ( SPRÁVCE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hokami CZ, s.r.o. je česká rodinná firma vyrábějící elektroniku na zakázku na v řadě zemí již od roku 1991.
Aktuálně hledáme do našeho pracovního týmu vhodného uchazeče do technického oddělení na pozici správce informačního systému
Náplň práce: Administrace firemního informačního systému
Analýza firemních procesů a jejich implementace do aplikací pro jednotlivá pracoviště
Podpora školení uživatelů firemního systému
Spolupráce s ostatními kolegy v technickém oddělení
Základní požadavky:
- VŠ nebo SŠ elektrotechnického, strojního nebo příbuzného technického oboru
- Znalost ERP systémů (Helios Orange výhodou)
- Znalost jazyka MS SQL
- Znalost programového jazyka - Delphi výhodou
- Uživatelská znalost MS Office
- Komunikační schopnosti
- Schopnost samostatné práce v malém kolektivu
- Důslednost a pořádek
Nabízíme:
- Pracovní doba 40 hodin týdně
- Nástupní plat 32 - 42 000 Kč
- Perspektivu profesního a platového růstu
- Pravidelné finanční odměny
- Pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou
- Bezplatné parkování
- Rodinnou atmosféru v ryze české firmě - ca. 200 zaměstnanců
- Občerstvení na pracovišti a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
- Péče o chrup ve vlastní zubní klinice www.dolident.cz - nejlépe hodnocené v ČR
Svůj životopis zašlete na adresu: Josef.suska@hokami.cz
Volné místo správce informačního systému pro lokalitu Liberec.