Mistr výroby, koordinátor výroby

  • Blansko

Pracovní místo ( Mistr výroby, koordinátor výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zpočátku poloviční pracovní úvazek, výhledově dle schopností možnost navýšení na plný pracovní úvazek. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno OZP.
Zavedená společnost, která se zabývá CNC obráběním kovů, hledá spolehlivého, komunikativního, svědomitého, pracovitého, zodpovědného a důvěryhodného člověka na obsazení pozice - Koordinátor výroby.
Požadované vzdělání - vyučení/SŠ, možno absolvent. Vzdělávání a zkušenosti v oboru výhodou.
Náplň práce:
- Kontakt se zákazníky
- Přijímání a vyřizování objednávek
- Plánování a organizování výroby
- Měsíční statistiky firmy
Náplň práce se dle schopností rozšiřuje. Ve firmě je možnost kariérního i profesního růstu.
Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Práci v pohodovém kolektivu
- Týden dovolené navíc
- Možnost příspěvku na penzijní a životní připojištění
- Příspěvky na stravování
- Možnost získání nových dovedností a zkušeností
Své životopisy s uvedením důvodů, proč chcete využít zrovna tuto pracovní příležitost zasílejte, prosím na mail: info@jakubjonas.com
Volné místo mistr výroby, koordinátor výroby pro lokalitu Blansko.