vedoucí útvaru Služby veřejnosti

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( vedoucí útvaru Služby veřejnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Informace o pracovní pozici:
- řízení, organizování a kontrola chodu útvaru Služby veřejnosti včetně jeho prezentace a propagace (vedoucí zaměstnanec s 1. stupněm řízení)
- poskytování knihovnických služeb pro veřejnost a souvisejících činností (půjčovny), samostatné vykonávání odborných prací spojených s obsluhou čtenářů v automatizovaném knihovním systému, zodpovědnost za akce pro veřejnost
Požadujeme:
- úplné SŠ vzdělání (obor knihovnictví výhodou)
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- orientace a praxe v oblasti knihovnictví, všeobecný rozhled a orientace v oblasti literatury a kulturního dění
- zkušenosti s vedením pracovního týmu velkou výhodou
- komunikační, organizační a řídící schopnosti, úroveň vystupování a jednání s lidmi
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a flexibilita (přizpůsobení se změnám stylu a obsahové náplně práce)
- dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office), výhodou je znalost práce s webovým editorem a tvorba prezentací
- schopnost a ochota nadále se vzdělávat
- řidičský průkaz skupiny B vítán
Nabízíme:
- motivující platové ohodnocení - netarifní složky platu
- možnost dalšího vzdělávání (odborná školení apod.)
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem zasílejte nejpozději do 7. 10. 2019 elektronicky na adresu ředitele knihovny: tdosbaba@knihjh.cz nebo poštou na adresu knihovny (obálku označte VŘ - vedoucí).
Volné místo vedoucí útvaru služby veřejnosti pro lokalitu Jindřichův Hradec.