knihovník - dětské oddělení

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( knihovník - dětské oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Informace o pracovní pozici:
- poskytování knihovnických služeb se zaměřením na dětské čtenáře
- podpora čtenářství a volnočasových aktivit v knihovně pro děti, realizace besed pro školy a lekcí informační výchovy
- samostatné vykonávání odborných prací spojených s obsluhou čtenářů v automatizovaném knihovním systému
- meziknihovní výpůjční služba
- odílení se na realizaci a zabezpečení akcí pro veřejnost
Požadujeme:
- úplné SŠ vzdělání (obor knihovnictví výhodou)
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- všeobecný rozhled, orientace v oblasti literatury pro děti a mládež výhodou
- zájem o práci s dětmi a mládeží, zkušenosti s realizací projektů pro děti a mládež výhodou
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- schopnost a ochota nadále se vzdělávat
Nabízíme:
- motivující platové ohodnocení - netarifní složky platu
- možnost dalšího vzdělávání (odborná školení apod.)
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem zasílejte nejpozději do 7. 10. 2019 elektronicky na adresu ředitele knihovny: tdosbaba@knihjh.cz nebo poštou na adresu knihovny (obálku označte VŘ - knihovník/dětské oddělení).
Volné místo knihovník - dětské oddělení pro lokalitu Jindřichův Hradec.