ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE - SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA

  • Hořice

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE - SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Vohánková, email: vohankova@hs-horice.cz, tel: 493 655 645 (7:00 - 15:00 hod.)
Požadavky: Vyučen v oboru, popř. praxe velkou výhodou, základní oprávnění pro svařování obloukem, popřípadě oprávnění Z-T3 (argon), oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou (zaučíme a proškolíme), orientace ve výkresové dokumentaci, komunikační dovednosti, odpovědnost, samostatnost, flexibilita
Náplň práce: různorodá výroba polotovarů v kusové výrobě podle výkresové dokumentace; rozměření a umístění polotovarů na základový materiál, nabodování, kontrola rozměrů, zavaření; manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu
Poznámka: Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi; po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou; nástup možný dohodou ihned.
Benefity: Mobilní telefon, příspěvek na penzijní pojištění, týden dovolené navíc, závodní stratování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsícční výkonnostní a roční věrnostní odměny
Pozice je vhodná i pro absolventy / absolventky.
Volné místo zámečník / zámečnice - svářeč / svářečka pro lokalitu Hořice.