Referentka/referent životního prostředí

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Referentka/referent životního prostředí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pracovní pozice: zajišťuje agendu spojenou s dotačním programem města v oblasti životního prostředí, provádí kontrolu podkladů k vyúčtování dotací, vkládá informace do registru de minimis, připravuje a sleduje čerpání rozpočtu odboru, vystavuje objednávky, za odbor zajišťuje zveřejňování informací na úřední desce a na webových stránkách města, za odbor připravuje materiály na jednání rady města a zastupitelstvo města, sleduje plnění usnesení, zajišťuje administrativní činnosti pro odbor
Místo výkonu práce: Městský úřad Česká Lípa
Platové podmínky: 8. platová třída, která podle platného katalogu prací odpovídá nejvýše zařazenému vykonávanému druhu práce (platová třída je v tarifním rozpětí od 16 800 Kč do
25 330 Kč podle zápočtu let odborné praxe), osobní příplatek dle ust. § 131 zákoníku práce
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody
Pracovní poměr bude sjednán na dobu: určitou po dobu rodičovské dovolené
Kvalifikační předpoklady: střední vzdělání s maturitní zkouškou
Požadavky stanovené městem Česká Lípa pro uchazeče:
- vzdělání ekonomického směru
- přehled v oblasti účtování
- výborná znalost práce s MS Office
- dobré administrativní, organizační a komunikační schopnosti
- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
- schopnost samostatné i týmové spolupráce
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 4 sick days, pružná pracovní doba, stravování formou jídelních
kupónů, prohlubování kvalifikace formou školení, příspěvek na penzijní připojištění a další bonusy pro zaměstnance
Náležitosti písemné přihlášky:
jméno, příjmení, titul uchazeče - datum a místo narození - státn