SEZÓNNÍ ŘIDIČ SILNIČÁŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( SEZÓNNÍ ŘIDIČ SILNIČÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba
- Provádění zimní údržby silniční sítě vč. práce na speciální technice
- Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy
- Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku
- Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO
Požadujeme:
- ZŠ/SOU
- Praxe v řízení nákladního automobilu min. 1 rok podmínkou
- ŘP. sk. C podmínkou
- Profesní průkaz podmínkou
- Časová flexibilita
- Samostatnost, spolehlivost
- Ochota dále se profesně rozvíjet
Nabízíme:
- Sezónní práce od 1. 11. 2019 do 31. 3. 2020
- Práce na směny
- 5 týdnů dovolené
- Paušální stravné 1 400,- Kč/měsíc
- Možnost prodloužení pracovního poměru
- Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti
- Sociální fond
- Místo výkonu práce Liberec
Hlásit se emailem nebo telefonicky.
Volné místo sezónní řidič silničář pro lokalitu Liberec.