MANIPULANT

  • Písek

Pracovní místo ( MANIPULANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- SOU nebo SŠ vzdělání, nejlépe technicky zaměřené
- Zkušenosti z výrobní společnosti
- Oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku výhodou
- Znalost práce na PC
Náplň práce:
- Zajištění manipulace s díly u vstřikolisů
- Manipulace s materiálem a obaly
- Příprava materiálu pro výrobu podle principu FIFO
- Zavážení dílů od vstřikolisů do skladu rozpracované výroby
- Udržování jednotlivých skladů výroby
- Zásobování linek montáží
- Pravidelné zásobování linek, příprava a výměna obalů
- Odvoz hotových výrobků
- Spolupráce při manipulaci se stroji a zařízením
- Při změně výroby pomáhá s manipulací se stroji a zařízením
- Předává informace o zjištěných nedostatcích na linkách vedoucímu směny nebo pracovníkovi servisu
- Likvidace plastových odpadů
- Zodpovědnost za likvidaci odpadů z výroby
- Oddělení a označení odpadů
- Úklid místa určené pro odpady
- Úklid svěřených prostorů prostranství (uskladnění obalů, odpady, mezisklad)
Mzda - 19.000,- Kč / měsíčně (14.000,- Kč základní mzda + prémie až do výše 5.000,- Kč)
Nabízíme:
Perspektivu dynamicky se rozvíjející společnosti, příspěvek na dopravu, stravování, ŽP nebo PF, 5 týdnů dovolené.
První kontakt: Lucie Čítková, email: lucie.citkova@f-plast.com, tel. 382 201 050, 736 760 341 nebo osobně na adrese firmy.