inženýr kvality

  • Hodonín

Pracovní místo ( inženýr kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: U Kyjovky 4000/9, 695 01 Hodonín. Náplň práce: zastupuje společnosti při styku se zákazníky, koordinuje řešení reklamací, analyzuje příčiny vad, stanovuje a implementuje nápravná opatření, uplatňuje specifické požadavky zákazníka a požadavky IATF, zpracovává a předkládá PPAP u nových či změněných výrobků, zodpovídá za kvalitu výrobků u jednotlivých procesů, spolupracuje na analýzách procesních nedostatků, na optimalizaci procesů a na vypracování nápravných opatření, vytváří plán kontrol, spolupracuje na tvorbě P-FMEA, připravuje reporty a dokumenty jako např. směrnice, kontrolní postupy atd.
Požadavky na uchazeče: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, praxe v oblasti kvality v automotive min. 3 roky, znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost nástrojů kvality v automotive - pFMEA, 8D, CP, APQP, PPAP, Formel Q, VDA 6.5, VDA 2, interní auditor VDA 6.3., IATF 16949, znalost práce s PC, MS Office, schopnost samostatného rozhodování, flexibilita, zodpovědnost, komunikační schopnosti, analytické myšlení, řidičský průkaz sk. B. Prémie po 1.měsíci, dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, firemní akce, vzdělávání. Kontakt na tel. 518 390 581, na mail: tereza.hribova@iacgroup.com
Volné místo inženýr kvality pro lokalitu Hodonín.