OBCHODNÍK - REALIZÁTOR

  • Liberec

Pracovní místo ( OBCHODNÍK - REALIZÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ zaměření obchod, cestovní ruch, finance výhodou
- Znalost NJ/AJ
- Obchodní dovednosti, práce na PC
- Koordinační a komunikační schopnosti, tvořivost, pečlivost, příjemné vystupování
- Schopnost pečovat o klienty a hosty, účast na jednání s klienty
- Dravost, energii a pozitivní přístup k dané práci
- Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
- Řidičský průkaz B
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Obchodování a vyhledávání obchodních příležitostí
- Příprava a realizace obchodních případů - školení, konference, firemní akce, interní akce
- Komunikace s klienty - v souvislosti s kompletním zajištěním akce
- Zpracování smluv (objednávek) + podklady k vyúčtování
- Koordinace všech úseků (Hotel, F&B, IT …) na realizaci akce, dozor nad průběhem akce
NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr
- Nástup: ihned
- Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- Zaměstnanecké benefity
- Mzda: smluvní mzda + cílová prémie (30.000,00)
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz
Volné místo obchodník - realizátor pro lokalitu Liberec.