MARKETINGOVÝ/Á REFERENT/KA - OUTDOOR

  • Liberec

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ/Á REFERENT/KA - OUTDOOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ - vhodné i pro absolventy
- Kreativní myšlení, systematický a aktivní přístup
- Znalost NJ/ AJ
- Uživatelská práce na PC - MS Office (Word, Excel)
- Příjemné vystupování, komunikativnost slovem i písmem, ochota se i nadále učit
- Přátelská povaha, loajalita, spolehlivost a samostatnost, schopnost týmové práce
- Fyzická zdatnost
- Řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
- správa bannerů, billboardů, infopanelů, TV reklamních ploch a nosičů Centra Babylon
- vyhledání, příprava, realizace a hodnocení účasti na zajímavých akcích (festivaly, dny dětí, slavnosti, sportovní akce, vinobraní aj.)
- sponzoring - administrace, kontrola plnění, hodnocení, spolupráce na interních akcích a kampaních
NABÍZÍME:
- hlavní pracovní poměr
- ranní směny - 8hodinová pracovní doba
- nástup: IHNED
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity
- mzda: 21.000,00 - 23.000,00
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz
Volné místo marketingový/á referent/ka - outdoor pro lokalitu Liberec.