Odborní pracovníci v oblasti oční optiky

  • Praha

Pracovní náplň

Gemini oční optika s.r.o. vznikla pod záštitou soukromé oční kliniky Gemini, která rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. Spokojenost našich klientů je u nás na prvním místě, je tedy společným cílem našich očních optik a klinik Gemini rozšířit nabídku služeb zákazníkům a poskytnout jim komplexní péči o zrak. Proto pro naši novou pobočku v Praze hledáme nové kolegy.
Náplň práce:
prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
doporučení vhodné korekční pomůcky
drobné opravy
vedení ostatní administrativy
Požadujeme:
vzdělání v oboru oční optik, nebo min. 3 roky praxe
pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost
chuť učit se novým věcem
profesionální přístup k zákazníkům
Nabízíme:
zázemí prosperující české společnosti
vzdělávací programy
zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty aj.)
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
zajímavé finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na email: jan.zemina@geminioptika.cz.
Stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty
Volné místo odborní pracovníci v oblasti oční optiky pro lokalitu Praha.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz