VÝROBNÍ DĚLNÍK

  • Liberec

Pracovní místo ( VÝROBNÍ DĚLNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
vyučen
ochota, flexibilita, samostatnost
manuální zručnost, odpovědný přístup
řidičský průkaz sk. B, E, aktivní řidič
průkaz VZV výhodou
Nabízíme:
práce na HPP - jednosměnný provoz
příspěvek na stravné
pracovní oděv na míru včetně jeho praní
firemní vzdělávání
práce v dynamickém kolektivu
bonusová složka mzdy
firemní akce
Pracovní náplň:
výroba sekčních, rolovacích, atypických vrat
drobné zámečnické práce, kompletace výrobků
manipulace a ukládání vyrobených dílů a komponentů
svoz materiálu do výroby
balení hotových výrobků
kontrola kvality hotových výrobků
údržba pracoviště, nářadí a strojů v čistotě
Mzda: od 23.000,- Kč, po zkušební době navíc bonusová složka mzdy
Nástup: ihned
V případě zájmu, zasílejte své životopisy pouze na uvedený e-mail: nigrinova@metalo.cz
Volné místo výrobní dělník pro lokalitu Liberec.