obchodní zástupci

  • Žatec

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Osvoboditelů 320 Louny1, nástup možný ihned
OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE / OBCHODNĚ TECHNICKÁ ZÁSTUPKYNĚ bude mít na starosti Prahu, Středočeský, Ústecký, Karlovarský a Plzeňský kraj.
Nástup možný ihned.
Speciální požadavky - znalosti: praxe obchod. zástupce min. 2 roky, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita, znalost práce na PC (MS Outlook, MS Word, MS Excel, Internet,…), řidičský průkaz sk. B.
Nabízené výhody: zaměstnání u oficiálního importéra do ČR&SK se sortimentem předního světového výrobce pneu; stravenky; zaškolení; služební vozidlo; telefon; notebook; motivační mzdové ohodnocení.
Zájemce prosíme, aby zaslali svůj životopis na e-mail: michal.tesar@jopeco.cz
Volné místo obchodní zástupci pro lokalitu Žatec.

Nabízíme

Nástup možný od: 16. 09. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba