dozorce/strážný

  • Všehrdy

Pracovní náplň

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: lrezova@vez.vse.justice.cz
nebo volat na tel.č.: 474 697 222 a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Vězeňská služba České republiky - Věznice Všehrdy, Všehrdy č.p. 3, 430 01 Chomutov 1

Požadujeme - úplné střední vzdělání ukončené maturitou, trestní bezúhonost, osobnostní, zdravotní a fyzická způsobilost,
Vzhledem k charakteru práce vhodné spíše pro muže.

Nabízíme - pozice ve služebním poměru, dovolená 6 týdnů, zaměstnanecké benefity, ošatné, možnost využití zaměstnanecké posilovny
Věznice Všehrdy nabízí nově přijatým uchazečům náborový příspěvek ve výši 100 000,- Kč.
Volné místo dozorce/strážný pro lokalitu Všehrdy.

Nabízíme

Nástup možný od: 05. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz