Sociální pracovník / pracovnice v Poradně pro rodinu Jeseník

  • Jeseník

Pracovní místo ( Sociální pracovník / pracovnice v Poradně pro rodinu Jeseník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 25.9.2019
První kontakt písemný
- profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e-mailu zasílejte personalistovi p. Dadákovi na e-mail: dadak@ssp-ol.cz nejpozději do 20.10.2019
- kontaktní osoba pro dotazy : Mgr. Jana Kotková, tel. 731 447 453
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Dukelská 436/15, Poradna pro rodinu Jeseník
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- kvalifikační předpoklady dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - pozice sociální pracovník a §49a zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění, VŠ vzdělání ukončené minimálně bakalářskou státní zkouškou
- znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění
- znalost problematiky domácího násilí a souvisejících právních předpisů,
- výhodou praxe v oblasti sociálně-právní ochrany dětí, v sociálních službách, zkušenosti v práci s rodinou,
- schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými,
- schopnost týmové spolupráce, schopnost konstruktivní komunikace,
- empatie, flexibilita, samostatnost, schopnost držet hranice, profesionální přístup,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič podmínkou,
- znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)
- ochota dále se vzdělávat.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- poskytování sociální služby odborné sociální poradenství - manželské a rodinné poradenství a sociální služby intervenčního centra pro osoby ohrožené domácím násilím
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- 5 týdnů dovolené, stravenky, poukázky pro volný čas Fokus Pass, příjemné pracovní prostředí, podporu vzdělávání zaměstna