Lektor/ka jazykové školy - angličtina / němčina

  • Lipník nad Bečvou

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED nebo dle dohody.

Požadavky:
vynikající znalost angličtiny nebo němčiny, kreativita schopnost dlouhodobě motivovat studenta; pozitivní a komunikativní osobnost, vysoká míra profesionality při práci klientem a při odevzdávání vykonané práce; pracovní nasazení, které je vyrovnané a směřuje k dlouhodobé spolupráci; schopnost dlouhodobě naplňovat a aktualizovat potřeby klienta

Nabízíme:
Úvodní trénink (zaškolení cca 20 hodin); metodickou podporu a vedení; výkon práce na DPP nebo DPČ s možností přechodu na hlavní pracovní poměr

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jobs.trelaso@gmail.com;
- telefonicky na čísle 608 938 936 - Mgr. Pavel Knot
Volné místo lektor/ka jazykové školy - angličtina / němčina pro lokalitu Lipník nad Bečvou.

Požadujeme

Angličtina Aktivní - nebo, Němčina Aktivní

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba