Inspektor/ka zaměstnanosti

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Inspektor/ka zaměstnanosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Kučerová Lucie, tel.: 950 179 627, e-mail: plzen@suip.cz
Požadavky:
ukončené VŠ vzdělání (min. vyšší odborné - titul DiS.)
základní znalosti v oblasti pracovněprávních vztahů (zákoník práce) a zákona o zaměstnanosti
organizační schopnosti, komunikativnost, umění jednat s lidmi
flexibilita, asertivita, psychická odolnost
samostatné jednání a rozhodování, zodpovědnost
občanská bezúhonnost
praktická uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)
řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
povinnost absolvovat minimálně tří měsíční zácvik ukončený inspektorskou zkouškou
Hlavní náplň činnosti:
ve vybraných subjektech - u kontrolovaných osob provádí kontrolu dodržování povinností vyplývajících z pracovněprávních předpisů (zákoník práce, zákon o zaměstnanosti)
Nabízíme:
zajímavou a zodpovědnou práci
možnost odborného rozvoje a vzdělávání
platové podmínky dle zákona č. 234/2014 Sb.
platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., platová třída 10
Předpokládaný termín nástupu: srpen 2019 nebo dle dohody
Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, se zkušební dobou 6 měsíců. Pracovní smlouva bude uzavřena v souladu s ust. § 178 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě. Zaměstnanec bude pracovat na služebním místě a v rámci sjednaného druhu práce bude konat činnosti podle zákona o státní službě.
Místo výkonu práce: Oblastní inspektorát práce pro Plzeňský kraj a Karlovarský kraj, Svahová 1170/24, Karlovy Vary, PSČ 360 01
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem doručte do 30. 8. 2019 (včetně) na adresu nebo e